Széchenyi 2020

Vereséget szenvedett az U20-as csapatunk

Egis Körmend U20 – Zalakerámia ZTE KK U20 89-93 (22-17, 17-18, 23-17, 17-27, 10-14)

Egis Körmend U20: Vargovics 6/3, Herczeg 32/3, Takács 22/6, Nagy 12, Geröly 6, Tóth-Erdei B. 3, Szalai 8, Tóth-Erdei M. -

Kocsis Tamás: „2020. december végén szenvedett vereséget utoljára alapszakaszban az u20-as csapatunk. Egészen a 35. percig úgy nézett ki, ha nem is könnyen, de ez nem most fog megszakadni. Sajnos gyenge dobó formát fogtunk ki és sokszor hoztunk rossz döntéseket a 40 perc folyamán. Nem is lett volna ezzel baj mert sikerült hosszabbításra menteni a meccset és volt még 5 percünk arra, hogy javítsunk. Sajnos itt is csak futottunk az eredmény után, így megérdemelten nyert a ZTE. Mi egy út elején járunk most, ahol elő fordulnak ilyen meccsek, ezeket kell a minimálisra csökkenteni, mert erős csapatok ellen nem fér bele, hogy hazai pályán mindössze 4 hárompontost tudunk dobni. Nagyot küzdöttünk egyébként és egy erős csapattól kaptunk ki szégyenkezésre nincs okunk, tanulunk a hibáinkból.”