Mérkőzések

MVM-OSE Lions - Egis Körmend 104-98

Egis Körmend - Zalakerámia ZTE KK 93-92

Egis Körmend - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 74-75

Egis Körmend - Arconic-Alba Fehérvár 86-83


Budapesti Honvéd - Egis Körmend 66-74

Egis Körmend - Kométa Kaposvári KK 85-80

Egis Körmend - HÜBNER Nyíregyháza BS 93-76

DEAC - Egis Körmend 2022.12.03. 90-72

Naturtex-SZTE-Szedeák - Egis Körmend 2022.12.07. 18:00

Szolnoki Olajbányász - Egis Körmend 2022.12.10. 18:00

Sopron KC - Egis Körmend 2022.12.13. 19:00

Egis Körmend - Falco KC Szombathely 2022.12.17. 19:15

Atomerőmű SE - Egis Körmend 2022.12.21. 18:00

Egis Körmend - MVM-OSE Lions 2022.12.28. 18:30


HCsapatM1Pt2Gy3V4Dob5Kap6
1Falco-Vulcano Energia KC Szombathely101991877743
2Arconic-Alba Fehérvár101882950776
3Szolnoki Olajbányász101882858744
4Egis Körmend81353675666
5Zalakerámia ZTE KK101664840824
6Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét101664743759
7Sopron KC91454700698
8Atomerőmű SE101555783791
9MVM-OSE Lions101555777856
10DEAC101446764776
11Kometa Kaposvári KK101337831857
12Naturtex-SZTE-Szedeák91127708743
13Budapesti Honvéd Sportegyesület101228665770
14HÜBNER Nyíregyháza BS1010010721889

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok